Kategorie: Aktuálně ze závodů

Aneta Novotná a Filip Jech budou bojovat o olympijské medaile

Aneta Novotná a Filip Jech budou bojovat o olympijské medaile

Hned dvěma zástupcům našeho oddílu se podařilo vybojovat si nominaci na Olympijské hry dětí a mládeže. Zejména ve Středočeském kraji není snadné díky velké konkurenci se na olympiádu probojovat. Z každého kraje startují vždy dvě dívky a dva chlapci v kategoriích U15 a U ...

Hned dvěma zástupcům našeho oddílu se podařilo vybojovat si nominaci na Olympijské hry dětí a mládeže. Zejména ve Středočeském kraji není snadné díky velké konkurenci se na olympiádu probojovat. Z každého kraje startují vždy dvě dívky a dva chlapci v kategoriích U15 a U17. 

Letní olympiáda se koná každé dva roky a Aneta s Filipem se pokusí navázat na úspěchy našich barev z minulosti (2015 - Majda zlato, 2017 - Majda zlato, Aneta stříbro). 

Během jednoho týdne mají sportovci možnost zažít nefalšovanou atmosféru olympijských her. Součástí je zahajovací ceremoniál a nesmí chybět zapálení ohně. Kromě vlastních sportovních klání mohou navštívit i jiné sporty, zažijí pobyt v olympijské vesnici a neposlední řadě ty úspěšnější dvojí vyhlášení. Ihned po závodě "Flowers Ceremony" a večer v záři reflektorů "Medal Ceremony". Prostě super zážitek. 

Tento rok je pořadatelem Liberecký kraj a na programovém lístku jsou pro nás tyto lákadla. 

24.6. pondělí  - XCO závod v Bedřichově 
25.6. úterý - silniční závod ve Vesci 
26.6. středa - časovka jednotlivců ve Vesci 

Přesné časy tréninků a startů našich želízek a další program olympiády můžete najít na https://odm.olympic.cz

K dispozici jsou také aplikace pro Android i iOS s názvem ODM 2019.

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.