Kategorie: Aktuálně ze závodů

Aneta Novotná stříbrná na olympiádě , Filip Jech osmý

Aneta Novotná stříbrná na olympiádě , Filip Jech osmý

Hned první den Aneta Novotná vybojovala skvělé druhé místo v napínavém závodě MTB Cross Country na Olympiádě dětí a mládeže.    Letní olympiáda se koná kaž ...

Hned první den Aneta Novotná vybojovala skvělé druhé místo v napínavém závodě MTB Cross Country na Olympiádě dětí a mládeže. 
 
Letní olympiáda se koná každé dva roky a během jednoho týdne mají sportovci možnost zažít nefalšovanou atmosféru olympijských her. Součástí je zahajovací ceremoniál a nesmí chybět zapálení ohně. Kromě vlastních sportovních klání mohou navštívit i jiné sporty, zažijí pobyt v olympijské vesnici a neposlední řadě ty úspěšnější dvojí vyhlášení. Ihned po závodě "Flowers Ceremony" a večer v záři reflektorů "Medal Ceremony". Prostě super zážitek. 
Aneta tak stříbrem navázala na úspěchy našich barev z minulosti (2015 - Majda zlato, 2017 - Majda zlato, Aneta stříbro). 
 
 
stupně vítězů, na LODM se vyhlašuje prvních šest, Aneta je druhá zleva v repre dresu Středočeského kraje.
 
Dalším želízkem byl v závodě Cross Country Filip Jech. Po vynikajícím startu se probojoval do čela, ale bohužel v jednom sjezdu na těžké trati v Bedřichově ho potkal pád. Filip se oklepal a dokázal během dalšího kola smazat velkou ztrátu a opět jsme ho zaznamenali na čele závodu. Nicméně pád a následná stíhačka zanechaly nesmazatelné stopy únavy, Filip bojoval příkladně jak lev, ale dnes to stačilo "pouze" na 7. místo. 
 
Aneta dále vybojovala vynikající 6. místo v silničním závodě a 11. místo v časovce. 
Filip pak skončil na 18. místě v silničním závodě a 25. místě v časovce.  
 

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.