Kategorie: Aktuálně ze závodů

Úspěšný domácí Světový pohár v Novém Městě na Moravě

Úspěšný domácí Světový pohár v Novém Městě na Moravě

Týden po svěťáku v Albstadtu se přesunul kolotoč Světového poháru do Nového Města na Moravě.  Na startu jsme měli dvě želízka z našeho oddílu. Majda chtěla vylepšit výsledek z Albstadtu. V zaváděcím kole kontrolovala čelo závodu, a při průjezdu do druhého kola jí časomíra regist ...

Týden po svěťáku v Albstadtu se přesunul kolotoč Světového poháru do Nového Města na Moravě.  Na startu jsme měli dvě želízka z našeho oddílu. Majda chtěla vylepšit výsledek z Albstadtu. V zaváděcím kole kontrolovala čelo závodu, a při průjezdu do druhého kola jí časomíra registrovala na vynikajícím a nadějném 4. místě. Ve druhém kole jí ale totálně „seklo“ a musela si z tempa vystoupit. V dalším průběhu závodu se pohybovala mezi 10-13. místem. V cíli nakonec 12. místo.

"Jsem neskutečně spokojená, protože je tady nesmírně náročná trať – pořád nahoru dolů, hodně skoků, kořenů… a ani ve sjezdech jsem nemohla dát odpočinout nohám, protože je neustále potřeba  pumpovat v kolenou. Jsem dost spokojená, byla i neskutečná atmosféra. Odstartovala jsem dobře, na kopci v zaváděčce jsem byla čtvrtá, což bylo super. Jenže pak jsem se začala propadat, technika byla v pohodě, ale nebylo to dnes v nohách. Ale 12. místo neberu jako propadák" sdílela své pocity  v cíli Majda.

Druhou naší zástupkyní na startu svěťáku byla Zuzana Kadlecová. Zuzka začala volněji a pohybovala se v druhé polovině početného balíku. Aktivní jízdou se během celého závodu prokousávala pomalu pořadím vpřed a nakonec vybojovala svůj nejlepší výsledek ve světovém poháru – 23. místo !

A něco málo fotek je ve fotogalerii

 

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.